Zatím nepadá sníh, jen listí a tak jsme naplánovali na neděli 24.10.2021 společnou akci, tentokrát jsme se projeli po cestách Dolnobřežanska.
I díky krásnému podzimnímu počasí se nás nakonec sešlo celkem 24 na 20-ti strojích. 

Sraz jsme měli v naší klubovně, která se nachází v útulné restauraci Sasy.re Bistro na náměstí v Dolních Břežanech. Po občerstvení lahodnou kávou jsme se vydali na projížďku. Nejen počasí, ale i samotná cesta krásnou podzimní krajinou, vše bylo úžasné a věřím, že jste i vy měli z nedělního slunečného odpoledne prima pocit. Na závěr jsme ještě poseděli a popovídali nad nealko svařákem.

Velký respekt patří našim kamarádům z Vespa Clubu Krásná, kteří k nám vážili cestu dlouhou 200 km a po vyjížďce s námi se vraceli zpět domů. 

Moc děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a již nyní se těšíme na další setkání s vámi!