leden 20, 2022

6:00 pm

První akcí Vespa Clubu Dolní Břežany v novém roce 2022 bude promítání italského filmu “Enrico Piaggio – Vespa”, který byl natočen v roce 2019.
Příběh filmu pojednává o době vzniku strojů Vespa. Podnikatel Enrico Piaggio se snaží odvrátit blížící se bankrot své továrny, kde se doposud vyráběla letadla, a tak přijde s novým vynálezem, který dá do pohybu doslova celý svět.

Zima je dlouhá a my si můžeme čekání na pěkné počasí, kdy zase vyrazíme na Vespách, zkrátit shlédnutím filmu z prostředí nám tak blízkého.

Na čtvrtek 20.ledna 2022 máme zarezervovanou celou restauraci Sasy.re Bistro. Sraz budeme mít v 18. hod., kdy se sejdeme, dáme si něco dobrého k jídlu a pití (objednávat si však můžete i během promítání filmu), popovídáme si, my zatím provedeme instalaci plátna a projektoru a kolem 19. hod. spustíme film.
Po skončení projekce můžeme ještě posedět a v příjemné atmosféře, v kruhu přátel z klubu, nechat doznívat právě shlédnutý snímek.

Zajisté nás čeká prima Vespa večer. Vstupné bude dobrovolné formou „do klobouku“, kdy z výtěžku uhradíme malé občerstvení se sklenkou prosecca, které pro vás bude nachystané již při příchodu. A pokud nějaká ta korunka ještě zbyde, vložíme částku na klubový účet.

Kapacita je omezena pouze na 20 míst. Proto prosíme zájemce, aby napsali o své rezervaci Radkovi Moravcovi formou soukromé zprávy na fb Messengera. Zpětně vám Radek rezervaci potvrdí. Jen tak budete mít jistotu svého zarezervovaného místa. Pokud si místo zarezervujete, moc vás prosíme, abyste skutečně dorazili. Byla by škoda, kdyby pak nějaké místo zůstalo neobsazené a my už nestihli pozvat někoho z případných dalších zájemců.

V případě, že by byl o film větší zájem než bude stanovená kapacita, rádi pro ty, na které se nedostane, zopakujeme promítání filmu v průběhu února.

Zahajme novou sezonu stylově… s filmem o Vespách.